Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Gamindami tvoras supratome, jog turime prisitaikyti prie kiekvieno kliento, todėl galime Jums pasiūlyti ir kiemo vartų gamybos paslaugą. Kiemo vartai yra vienas iš svarbiausių elementų Jūsų kieme, kadangi jais klientai naudojasi praktiškai kasdien. Gaminame bei montuojame kiemo vartus pagal kiekvieno poreikius, naudodami geriausios kokybės medžiagas bei įrankius. Dirbame kokybiškai bei greitai.

Kiemo vartų rūšys

Kiekvienas kiemas yra skirtingas, todėl ir vartai turi būti pritaikyti pagal Jūsų turimąjį. Kiemo vartai skirstomi į dvi grupes: varstomi kiemo vartai ir stumdomi kiemo vartai.

kiemo vartai ir skardine tvora dera puikiai

Stumdomi kiemo vartai

Privalumai:

 • Pasirinkę šiuos vartus išnaudosite savo kiemo erdvę, kadangi jie turi savo pamatą ir atsidarinėja iki tam tikros ribos;
 • Vartai gaminami iš kokybiško metalo, dažomi milteliniu būdu – todėl jie tarnaus ilgai;
 • Ši vartų rūšis gali būti pritaikyta praktiškai prie kiekvieno kiemo dizaino bei architektūros;
 • Vartai atsidaro dviem būdais: arba rankiniu būdu, arba, sumontavus automatiką, atveriami pultelio/mobiliojo telefono pagalba.

Varstomi kiemo vartai

Privalumai:

 • Lengva naudoti ir be automatikos, kadangi jie sumontuojami ant rėmo ir gali būti nesudėtingai judinami;
 • Šio tipo vartai gali būti gaminami iš medienos, metalo ar PVC – todėl jie yra lengvai pritaikomi kiekvienam kieme;
 • Dažniausiai šie vartai yra pigesni nei kitų rūšių vartai;
 • Deramai prižiūrimi ir naudojami vartai tarnauja ilgai, nes yra naudojamos kokybiškos medžiagos bei dažyta milteliniu būdu.

Kiemo vartų pastatymo darbų eiga:

 1. Stulpų bei pamato betonavimas. Visi vartai privalo turėti pagrindą bei laikančiuosius stulpus, kitu atveju nepavyks jų kokybiškai sumontuoti ir greičiausiai net nesulaukus žiemos jie jau bus išvirtę.
 2. Vartų bei vartelių gamyba. Atvykstame į vietą ir pagal turimo kiemo išmatavimus pasidarome brėžinį, pagal kurį pagaminsime kiemo vartus bei vartelius. Kartu su klientu nusprendžiame, kokio tipo vartai yra reikalingi.
 3. Elektros laidų atvedimas. Norint turėti automatizuotus vartus – jų automatikai reikalinga elektra.
 4. Montavimo darbai. Saugiai į objektą atgabename pagamintus vartus bei juos sumontuojame. Montavimas įprastai trunka 1 darbo dieną;
 5. Automatikos montavimas. Nusprendžiame, kokia automatika yra reikalinga, ją sumontuojame bei sureguliuojame su pulteliu ar Jūsų išmaniuoju įrenginiu. Tai yra paskutinis etapas. Iškart po jo apmokome klientą, kaip naudotis turima įranga.

Pritaikomumas

Pasikonsultavę su mūsų specialistais nuspręsite, kokių norite vartų. Stumdomiems bei varstomiems vartams galima pritaikyti ir segmentines, ir skardines tvoras. Todėl savo kiemo įvažiavimą pasidarykite pagal savo poreikius.


Domina kiemo vartų gamyba?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT