Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skardinimo darbai susideda iš skardos lankstinių gamybos ceche ir montavimo objekte. MB “Kvalita” gali išmatuoti, pagaminti ir sumontuoti skardos lankstinius ant Jūsų norimo apskardinti paviršiaus ploto. Skardos lankstiniai gali būti pritaikyti labai plačiai: tiek statybose, tiek namų ūkyje. Galima apskardinti stogines, malkines, šiukšliadėžes, terasas, 5-ių aukštų stovėjimo aikšteles, sandeliukus, gyvenamuosius namus, komercinius pastatus ir t.t. Kokybiškai atlikti skardinimo darbai apsaugo Jus ir Jūsų turtą nuo saulės spindulių, vėjo gūsių, lietaus, snygio ar nepageidaujamų žvilgsnių.


Skardinimo darbai statybose

Statant komercinį pastatą, gyvenamąjį namą ar betkokį priestatą prie jo į pagalbą pasitelkiami skardos lankstiniai. Tinkamai pritaikius skardos lankstinius užtikrinamas pastatų sandarumas ir ilgaamžiškumas. Svarbiausia yra tinkamai išmatuoti norimą pagaminti lankstinį kitaip matavimo ir gamybos procesus gali tekti pakartoti, o blogiausiu atveju bus pažeistas skardinamas turtas. Dažniausiai skardos lankstinius galima pritaikyti stogų, fasadų bei kaminų skardinimui.

skardinimo darbai po

skardos lankstiniai naudojami balkonų skardinimui

Skardinimo darbai namų ūkyje

Skardos lankstiniai taipogi gali būti plačiai pritaikyti Jūsų namų komfortui gerinti. Apskardinti galima: terasą, stoginę, balkoną, malkinę, kondicionieriaus išorinį bloką ir t.t. Viziją sukuriate Jūs, o projektavimą bei išpildymą atlieka MB “Kvalita”.


Skardos lankstiniai

Kiekvienas projektas yra individualus. Būtent dėl šios priežasties tiek skardos lankstiniai, tiek skardinimo darbai taip pat yra atliekami individualiai. Šiais laikais skardiniai lankstiniai pritaikomi labai plačiai, todėl jų pasirinkimas yra didelis. Dažniausiai naudojami lankstiniai yra šie: vidiniai bei išoriniai kampai, vėjalentės, laštakiai, sąlajos, skardinių tvorų lankstiniai, kraigai, kaminų skardinimai, stogo bei sienos sujungimai, lankstiniai pakeltoms lysvėms, palangės, koloninės kepurės, parapetai, turėklai ir t.t. Skardos lankstinius galime pagaminti tiek iš kliento, tiek iš mūsų užsakytos skardos. Daugiau informacijos rasite spustelėję čia.


Reikalingi skardinimo darbai arba skardos lankstiniai?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT