Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip ir visi lauke esantys daiktai yra veikiami aplinkos veiksnių, taip ir oro kondicionieriai ar saulės elektrinės inverteriai nėra išimtis. Tam, kad jie funkcionuotų ir veiktų tinkamai visą naudojimo laikotarpį, turi būti sukurtos ir tinkamos sąlygos. Tai įgyvendinti galite įsigyję kondicionieriaus bloko apdaila. Jeigu Jums aktualus kondicionieriaus skardinimas – skaitykite toliau!

Iš ko gaminama kondicionieriaus bloko apdaila – uždengimas?

Šiam procesui mums ir vėl pasitarnauja skarda. Galite rinktis iš matinės arba blizgios skardos. Dažniausios spalvos: antracito (RAL7016) arba šokoladinė ruda (RAL8019). Dėl platesnio spalvų pasirinkimo teirautis asmeniškai.

Kokių išmatavimų yra standartinė kondicioneriaus bloko apdaila – uždengimas?

Šiais laikais yra galybė kondicionierių gamintojų, o tai reiškia, kad ir agregatų išmatavimai skiriasi. Nepaisant įrenginių įvairovės, yra ir keli skirtingi kondicionieriaus montavimo būdai. Būtent dėl šios priežasties gaminame kondicionieriaus blokų uždengimo apdailas pagal individualius matmenis. Reikia atkreipti dėmesį į visus aspektus, kad būtų pagamintas tinkamas kondicionieriaus skardinimas.


Kondicionieriaus bloko skardinimas

Kondicionieriaus bloko apdailos dizainą, t.y. lentučių modelį ar lankstinių tankį galite rinktis patys. MB “Kvalita” priima užsakymus kondicionieriaus bloko skardinimui ir prisitaiko prie kiekvieno kliento pageidavimų.


Reikalinga kondicionieriaus bloko apdaila?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT