Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skardos lankstymas yra metalo apdirbimo būdas, kuris atliekamas skardos lankstymo staklėmis. Šis procesas leidžia suformuoti skardą į norimą formą, kad jis įgytų tam tikrą funkciją. Skardos gaminiai pritaikomi labai plačiai nuo vejos robotuko namelio iki palangės Jūsų balkone (čia rasite pilną skardos lankstinių asortimentą).

MB “Kvalita“ stiprybės – skardos lankstymas bei skardos gaminių montavimas

Dirbame visoje Lietuvoje. Galime apskardinti praktiškai bet ką, ko reikia klientui: stoginę, pavėsinę, terasą, balkoną, malkinę ar automobilių stovėjimo aikštelę:

Skardos lankstymas pritaikytas paviršiaus skardinimui

Skardos lankstymas daugiaaukštei stovėjimo aikštelei

Skardiniai lankstiniai puikiai apsaugo nuo žvarbaus vėjo, įvairaus tipo kritulių ar netgi nuo karštą vasaros dieną kaitinančių spindulių. Pirmiausia, kad išgauti norimą efektą – reikia nuspręsti, koks turi būti lankstinys. Prieš montavimą būtina atsižvelgti ir į visus montuojamojo pagrindo niuansus tam, kad lankstinius sumontuoti patvariai. Taip pat noriu paminėti, jog lankstiniai sumontuojami preciziškai tiksliai, todėl galutinis vaizdas atrodo nepriekaištingai ir moderniai. Nuotraukoje matote 5-ių aukštų automobilių stovėjimo aikštelės apskardintą sieną.


Skardos lankstymas terasos skardinimui

Mūsų gaminamus tvoros lankstinius puikiai galime pritaikyti ir terasose. Šiam skardinimui buvo naudota žaliuzinė tvora, kampiniai bei tiesūs apskardinimai. Išklausę kliento pageidavimus suradome sprendimą. Tai yra puiki alternatyva norint apsisaugoti save bei artimuosius nuo stipraus vėjo bei netoliese vykstančių statybų dulkių. Šį skardinimo būdas lengvai pritaikomas ne tik terasoms. Juo galima skardinti ir pergolas, malkines, pavėsines.

Terasos skardinimas RAL7016

skardos lankstymas Jūsų balkonui

Skardos lankstymas balkono skardinimui

Senoji sutrūnijusi betoninė siena buvo pakeista mūsų gaminamais skardiniais lankstiniais. Skardinimui buvo naudota rombo tipo tvora, skardinis turėklas bei skardinės palangės. Štai taip buvo išspręsta drėgmės kaupimosi bei veržimosi į namo vidų problema. Privatumas balkone išliko toks pat, koks buvo su betonine siena.


Turite savo projektą, bet nežinote, kaip jį išpildyti?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT