Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Turite didelį kiemą bei daug kasdieninių buičiai reikalingų daiktų, tačiau neturite garažo, palėpės, ar rūsio? Reikalingas metalinis lauko sandeliukas, o galbūt medinis? Pataikėte būtent čia! MB “Kvalita” užsiima sandeliukų statyba visoje Lietuvoje bei gali Jums padėti maksimaliai tikslingai išnaudoti savo kiemo erdvę. Statome metalinius arba medinius sandėliukus. Jums tereikės sugalvoti, kurioje vietoje turi stovėti Jūsų sandeliukas, ir kokio išplanavimo jame norėsite. Visomis kitomis detalėmis leiskite pasirūpinti mums!

Lauko sandeliukas statomas pagal šiuos dydžio reikalavimus

Dažniausiai sandeliukai būna iki dvidešimties kvadratinių metrų ploto, tačiau be jokių specialių leidimų juos galima statyti iki 80m2 ir ne arčiau nei 3m iki Jūsų sklypo ribos (atstumas skaičiuojamas nuo artimiausiai išsikišusios statinio vietos horizontaliai).

Kodėl lauko sandeliukas naudingas Jūsų sklype?

✓ Apsaugokite daiktus nuo nepageidaujamų žvilgsnių ar skraidančių dronų;

✓ Prailginkite sandeliuojamų daiktų naudojimo laiką;

✓ Sandeliuką galime statyti praktiškai betkur: tiesiog ant trinkelių, šalia daržo ar vandens telkinio;

✓ Turite galimybę išnaudoti kiekvieną savo kiemo centimetrą;

✓ Pamirškite įprastinio medinio sandeliuko priežiūrą.


3 tipų sandeliukų statyba:

metalinis lauko sandeliukas

Metalinis sandeliukas “Trapecinis”

“Trapecinis” statomas ant įgręžiamų polių arba tiesiai ant trinkelių. Šio sandeliuko karkaso statybai įprastai naudojama džiovinta mediena. Iš galo galima padaryti vietą malkoms susidėti. Galite rinktis durų stilių, taip pat ar reikalingas langas. Grindims naudojama 22mm storio OSB plokštė. Fasadui uždengti naudojama trapecinė skarda. Taip pat galima sudėti ir lietaus nubėgimo sistemą ar pagaminti lentynas. Finalinis etapas – skardinimo darbai.

Kaina už m² : nuo 350 eu (mažam plotui).


Lauko metalinis sandeliukas “Klasikinis”

“Klasikinis” statomas ant įgręžiamų polių arba tiesiai ant trinkelių. Šio tipo sandeliukas privalo turėti dvigubą karkasą. Tam naudojama džiovinta mediena. Iš galo galima padaryti vietą malkoms susidėti. Galite rinktis durų stilių, taip pat ar reikalingas langas. Grindims naudojama 22mm storio OSB plokštė. Fasadui uždengti valcuojama skarda. Taip pat galima sudėti ir lietaus nubėgimo sistemą ar pagaminti lentynas. Finalinis etapas – skardinimo darbai.

Kaina už m² : nuo 400 eu (mažam plotui).

sandeliukų statyba klasikine danga

medinis sandeliukas Jūsų kieme

Sodo sandeliukas “Medukas”

“Medukas” statomas ant įgręžiamų polių arba tiesiai ant trinkelių. Šio sandeliuko karkaso statybai įprastai naudojama džiovinta mediena. Iš galo galima padaryti vietą malkoms susidėti. Galite rinktis durų stilių, taip pat ar reikalingas langas. Grindims naudojama 22mm storio OSB plokštė. Fasadui uždengti naudojama džiovinta mediena. Taip yra išvengiama medienos kraipymosi. Taipogi galima sudėti ir lietaus nubėgimo sistemą ar pagaminti lentynas. Finalinis etapas – skardinimo darbai.

Kaina už m² : nuo 350 eu (mažam plotui).


Kodėl metalinis lauko sandeliukas naudingiau nei medinis?

Pagrdinis argumentas yra, jog metalinio sandeliuko taip neveikia lietuviški orai. Tai reiškia, jog ateityje Jums nereikės prisitaikyti prie aplinkos sąlygų, gramdyti, šveisti, leisti savo brangaus laiko ir pinigų dažams.


Lauko sandeliukų statyba šia darbų eiga:

1. Pagrindo (pamato) paruošimas;

2. Sandeliuko karkaso surinkimas;

3. Grindų sudėjimas bei detalių izoliavimas;

4. Sienų ir stogo uždengimo darbai, durų sumontavimas;

5. Skardinimo darbai.


Ieškote, kas užsiima sandeliukų statyba?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT