Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žaliuzinė tvora yra tvorų rūšis, kuri iš Jūsų kiemo vidaus suteikia matomumą, o iš lauko pusės esate matomas labai mažai, t.y. priėjus arti tvoros šviesa laisvai keliauja tarp lankstinių dėl esamų tarpų tarp jų. Šis efektas yra išgaunamas montuojant pirmojo lankstinio žemiausią dalį ir antrojo lankstinio viršų viename lygyje.


Žaliuzinė tvora iš arti

Specifikacijos

Gaminamos tvoros plotis yra 60 arba 80mm, lankstinio ilgis iki 2,50m. Didžiausias leidžiamas tvoros aukštis iki 1,80m. Šio modelio kraštinės nesusijungia tarpusavyje, dėl to lankstinio apačioje lieka tuščias neuždaras tarpas.

Žaliuzinė tvora montuojama:

Jei gaminamas 60mm pločio variantas – montavimas vyksta ant 60*40 mm stulpų. Jei gaminamas 80mm pločio variantas – montavimas vyksta arba ant 60*40 mm, arba 80*40 mm stulpų. Šios tvoros montavimas galimas ir ant jau esamų senųjų tvoros stulpų, įvairių kolonų ar apvalių stulpų.

Pritaikymas

Šis tvoros modelis gali būti pritaikytas skirtingiems poreikiams, įskaitant gyvenamųjų namų, verslo patalpų, sodybų ir viešųjų pastatų aplinkų tvėrimą. Taip pat galima pasirinkti skirtingo aukščio ir pločio skardos lankstinius priklausomai nuo norimų funkcijų.


Žaliuzinės tvoros pavyzdžiai


Norite turėti žaliuzinė tvora savo kieme?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT