Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

      Skardine tvora yra populiari ir funkcionali tvoros rūšis, kurios gamyboje yra naudojami skardines tvoros lankstiniai vietoje tradicinių medinių lentų ar tinklo. Ši tvora pasižymi daugybe privalumų, kurie jas padaro tinkamomis įvairioms aplinkybėms bei poreikiams. Jas galima pritaikyti tiek komercinėms, tiek privačioms teritorijoms. Galima pagaminti įvairių pločių bei aukščių skardinės tvoros lankstinius.

Skardines tvoros – dalinai permatomos arba visiškai nepermatomos

Ko gero, pagrindinė šios tvoros funkcija – suteikti norimą privatumo lygį. Tam naudojame 0.5mm storio itališką arba vokišką matinę skardą su struktūra. Dėl to Jūsų skardine tvora įgauna ilgaamžiškumo bei atrodo nepriekaištingai. Skardinės tvoros lankstinius galima gaminti ir iš blizgios skardos, tačiau ji nėra tokia patvari kaip matinė skarda. Taip pat skardinę tvorą galime pagaminti ir pagal kliento duotus išmatavimus – todėl visi klientai liks laimingi. Svarbu paminėti, jog visus stulpus dengiame specialiomis apdailomis, todėl Jūsų naujoji skardine tvora atrodys dar moderniau ir prabangiau. Skardinės tvoros skirstomos į dvi grupes: dalinai permatomos skardinės tvoros ir visiškai nepermatomos skardinės tvoros.

Dalinai permatomos skardines tvoros

Šis tvorų tipas leidžia Jums turėti matomumą iš savo kiemo pusės, kuomet išorėje matomumas labai ribotas. Permatomos skardines tvoros taip pat sulaiko nemažą dalį dulkių, vėjo bei šiek tiek garso. MB “Kvalita” gamina ir montuoja šiuos modelius:

RAL7016 spalvos skardine žaliuzinė tvora bei stumdomi vartai

Skardine tvora – Žaliuzinė

Kaina: nuo 28 eu/kv.m. už tvoros lankstinius (montavimo darbai neįskaičiuoti).

Trumpai. Šis tvoros modelis yra dalinai permatomas, t.y. dėl tarpų tarp lankstinių šviesa laisvai keliauja iš Jūsų kiemo pusės.Skardinės tvoralentės

Kaina: nuo 20 eu/kv.m. už tvoros lankstinius (montavimo darbai neįskaičiuoti).

Aprašas: Principas kaip ir horizontalių tvoralenčių – didinant ar mažinant tarpus tarp tvoralenčių yra išgaunamas norimas kiemo privatumas. Šios tvoros modelių yra gan daug, todėl būtent Jums patinkantį modelį reikėtų rinktis konsultacijos metu.

Montavimas: Paprastai tvoralentės montuojamos ant specialios konstrukcijos, tačiau jei norite sutaupyti ir turite senos tvoros stulpus ar kolonas, būtina pasikonsultuoti su mūsų meistrais, kurie įvertins situaciją, ar galimas montavimas su turimomis aplinkybėmis.

Platus katalogas vertikalių skardinių tvoralenčių
Skardines tvoros - rombas

Rombo tvora

Kaina: nuo 30 eu/kv.m. už tvoros lankstinius (montavimo darbai neįskaičiuoti).

Trumpai. Rombo tvora yra brangesnė bei tvirtesnė žaliuzinės tvoros alternatyva.Visiškai nepermatomos tvoros

Šios tvoros užtikrina absoliutų vizualinį privatumą nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Tvora taip pat sulaiko didelę dalį dulkių, vėjo bei šiek tiek garso.

Nepermatomos eglutės tipo tvoros montavimas

Nepermatoma Eglutės tvora

Kaina: nuo 30 eu/kv.m. už tvoros lankstinius (montavimo darbai neįskaičiuoti).

Trumpai. Šis tvoros modelis užtikrina visišką privatumą abejose tvoros pusėse.Kodėl verta rinktis skardine tvora pas MB “Kvalita”?

  • tvoros gamybai naudojama aukščiausios kokybės skarda;
  • įvairių spalvų pasirinkimas iš RAL spalvų paletės;
  • vietoje gaminami keli modeliai, išsirinks kiekvienas;
  • ilgaamžiškumas – galėsite pamiršti jau įgrisusią senos medinės tvoros priežiūrą;
  • privatumą sukuriame pagal kiekvieno poreikius, t.y. galime pagaminti bei sumontuoti tvorą su norimu tarpeliu tarp tvoralenčių;
  • skardine tvora – savo NT vertės padidinimas stilingai;
  • skardinės tvoros atrodo šiuolaikiškai bei moderniai;
  • teikiame kokybiškas paslaugas už draugiškas kainas Jūsų piniginei;
  • greitai bei kokybiškai atliekame sutartus darbus;
  • sąmatos skaičiavimą bei matavimo darbus atliekame nemokamai, dirbame visoje Lietuvoje.

Dažniausiai naudojamos spalvos (dėl platesnio asortimento kreiptis privačiai):


Reikalinga skardine tvora, bet nežinote nuo ko pradėti?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT