Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Segmentine tvora dažniausiai naudojamos teritorijų apribojimui, saugumo užtikrinimui, privačios srities kūrimui ir išorinės erdvės dekoravimui. Jos gali būti taikomos tiek privačiose, tiek viešosiose vietose.

segmentine tvora bei betoniniai pamatėliai

Saugumas

Tvėrimas segmentine tvora yra viena iš pigiausių alternatyvų norint sukurti savo sklypui ribas, kurios neleis toli pabėgti Jūsų naminiam gyvūnėliui, o iš kitos tvoros pusės – sulaikys nepageidaujamus įsibrovėlius. Svarbu paminėti, jog ši tvora po sumontavimo nereikalauja jokios priežiūros. Vielų storis gali svyruoti nuo 3 iki 5 mm, o pagrindiniai gamykliniai vieno segmento aukščiai yra šie: 103 cm, 123 cm, 153 cm, 173 cm.

Deja, bet be papildomų priemonių ši tvora nesuteiks Jums jokio privatumo.


Privatumas

Norint suteikti dalinį privatumą segmentinei tvorai galima sumontuoti specialią tvoros juostą pagal segmentinės tvoros koringumą. Taipogi ši juosta sulaikytų ir šiek tiek dulkių nuo šalia esančių kelių ar žvyrkelių.

segmentine tvora bei padidintas privatumas

segmentine tvora automobilių stovėjimo aiksteleje

Segmentine tvora – įrengimas

Savo naująja tvora klientai paprastai džiaugiasi per 2 savaites nuo darbų pradžios, kadangi tvoros segmentus bei laikiklius tereikia užsakyti iš tiekėjų ir sumontuoti. Dažniausiai šiai tvorai montuoti yra betonuojami ar ankeruojami 60*40 stulpai (tai gali padaryti ir mūsų meistrai). Taip pat esant poreikiui galima sumontuoti ir betoninius pamatėlius, kurie yra 20 cm aukščio. Šio aspekto reikėtų nepamiršti svarstant, kokio aukščio tvoros Jūs norėsite. Noriu paminėti ir tai, jog segmentinę tvorą galima montuoti nebūtinai ant 60*40 stulpų. Ją praktiškai galima montuoti ant bet kokio paviršiaus – tik reikėtų įvertinti tvirtinimo paviršių bei pritaikyti specialų tvirtinimo elementą. Šiuo klausimu Jums padėtų mūsų meistrai.


Norite apsitverti privatų ar komercinį sklypą segmentine tvora?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT