Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Terasa prie Jūsų namo yra ramybės oazė, kurioje Jūs su šeima ar draugais leidžiate daug laiko. Tačiau saulės spinduliai, vėjo gūsiai, nešamos dulkės nuo kelio ar krituliai gali trukdyti leisti laiką. MB “Kvalita” yra pasiryžę Jums padėti. Galime pagaminti skardos lankstinius ir sumontuoti juos praktiškai betkokioje terasoje. Taip apsaugodami Jus nuo aplinkos veiksnių ar nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Sukuriamas norimas privatumas Jūsų terasoje. Terasos skardinimas atliekamas kokybiškai ir geromis kainomis!

Ką reikėtų žinoti prieš terasos skardinimą?

Visų pirma, reikia apsispręsti, kokį plotą norite uždengti. Jei dengiamo paviršiaus ilgis yra didesnis nei 2,65m – reikia tvirtinti papildomus statinius, prie kurių montuosis terasos skardinimo segmentai. Išsimatavus terasą pagaminami skardos lankstiniai, kurie vėliau yra sumontuojami Jūsų terasoje pagal norimą privatumo lygį. Galima rinktis tarp dviejų skardinimo tipų: arba visiškai nepermatomo, ar permatomo iš vidaus pusės.

nepermatomas terasos skardinimas

Visiškai nepermatomas terasos skardinimas

Šis skardinimo metodas suteikia visišką privatumą Jūsų terasoje: nesate matomi nei iš toli, nei priėjus prie pat terasos. Taip pat skardos lankstiniai apsaugo Jus nuo aplinkos veiksnių bei dulkių. Padidinus tarpus tarp lankstinių – galima sukurti permatomumą iš abiejų lankstinių pusių, taip patenka daugiau šviesos, bet tuo pačiu labiau veikia ir aplinkos veiksniai.

Permatomas terasos skardinimas

Šis skardinimo metodas suteikia visišką privatumą iš toli. Priėjus arčiau terasos per tarpus tarp lankstinių laisvai juda šviesa. Dėl šios priežasties turite daugiau šviesos įrengtoje terasoje. Skardos lankstiniai saugo Jus nuo aplinkos veiksnių, tačiau ne taip, kaip visiškai nepermatomas terasos skardinimas.

Permatomas terasos skardinimas

Skardos lankstiniai ir jų pritaikymas

Skardos lankstinių pritaikymas yra išties platus. Jie gali pasitarnauti privačiuose ar komerciniuose objektuose. Užsidengti panašiu principu galima ir laiptines, stogines, malkines, daugiaaukštes stovėjimo aikšteles ar ką tik sugalvosite. Daugiau informacijos rasite spustelėję čia.


Norite susikurti privatumą savo terasoje?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT