Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pavargote nuo piktžolių, kurios atima naudingas medžiagas iš Jūsų sodinukų? Turite žemės, kuri nėra derlinga? Jūsų dalią gali palengvinti – pakeltos lysvės!

įvairių išmatavimų pakeltos lysvės

Iš ko gaminamos pakeltos lysvės?

Tai yra gaminys iš skardos, kuris leidžia kruopščiai bei moderniai susidėlioti derlingą plotą savo darže. Lysvės yra atsparios aplinkos veiksniams, todėl tarnauja ilgą laiką. Jose galima sodinti praktiškai betką: vaisius, daržoves ar netgi didesnius augalus, tokius kaip vaismedžiai. Taip pat jeigu turite mylimą, brangų medį ar krūmą, šias lysves galima pritaikyti ir jiems.


Lysvių išmatavimai

Standartiškai šios lysvės yra 1 m ilgio, 1 m plokščio bei 30 cm aukščio (1 m2 derlingo ploto). Jeigu turite nestandartinį augalą, kuriam reikia nestandartinės lysvės – ne bėda, pagaminsime tokią lysvę, kokios reikia Jūsų augalui. Lysvėse pasodinti augalai yra virš žemės paviršiaus. Dėl šios priežasties jie gauna daugiau saulės energijos ir užauga masyvesni bei sultingesni.


Įsigykite greitai bei paprastai sumontuojamas skardines lysves

Pakeltos lysvės – daržo pagalbininkas

Į naujai užsėtas lysves sunkiau patenka bei veisiasi piktžolės, todėl Jūsų nugara bei rankos turės mažiau darbo. Taip pat visos trąšos bei vanduo bus labiau orientuotas tik į Jūsų sodinukus.


Lysvių montavimas

Šių lysvių montavimas yra tikrai paprastas. Jų kampai bei viduriniai tvirtinamieji elementai taipogi gaminami iš skardos ir yra paliekami apie 10 cm ilgesni nei pati lysvė. Tai leidžia lysves susmeigti į žemę bei stabilizuoti pačią lysvę ir jose būsimų augalų šaknis. Esant kietesniam gruntui – lysves gali sumontuoti MB “Kvalita”.

ilgaamžės skardinės lysvės

Nemokamos lysvės

Šios lysvės yra puiki dovana mamai, močiutei, žmonai ar kitam brangiam žmogui, kuris mėgsta ekologiškus tik savam darže augančius vaisius bei daržoves. Turime gerų žinių – sekite mūsų Facebook bei Instagram puslapį, kuriuose būna skelbiami konkursai lysvėms laimėti. Tik nenusiminkite, jei nelaimėsite. lysves galima įsigyti susisiekus nurodytais kontaktais.


Turite daržą ar šiltnamį, kuriam reikalingos pakeltos lysvės?

© 2024 | Visos teisės saugomos KVALITA.LT